حاصلخیز ایران چگونه ایرانی اخبار سیاست خارجی

حاصلخیز: ایران چگونه ایرانی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث دکتر قلابی پوست ، بعد از بیهوشی زن جوان به او تعرض کرد

5 اردیبهشت امسال زن جوانی به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از دکتر زیبایی‌اش شکایت کرد. 

دکتر قلابی پوست ، بعد از بیهوشی زن جوان به او تعرض کرد

عبارات مهم : اداره

5 اردیبهشت امسال زن جوانی به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از دکتر قشنگی اش شکایت کرد.

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: زن جوان بعد از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «برای ترمیم پوست و ریزش مو، به مطب دکتر منصور در تهرانپارس رفتم. بعد از دو جلسه دکتر جوان پیشنهاد داد که جهت درمان لک های روی پوستم هم اقدام کنم.

2 اردیبهشت به مطب رفتم و طبق تجویز دکتر از داروخانه سرم و دارو خریداری کردم. با وجود تأکیدی که بر بی حسی موضعی داشتم، ولی بعد از تزریق دارو کاملاً از هوش رفتم و دیگر متوجه چیزی نشدم. بعد از به هوش آمدن به خاطر اینکه حال خوبی نداشتم با یکی از بستگانم تماس گرفتم و به منزل او رفتم. بعد از بهبودی نسبی و در مراجعه به دکتر خاص زنان متوجه شدم که طی چند ساعتی که در مطب قشنگی بودم، مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتم و متأسفانه پزشکی قانونی نیز این عنوان را تأیید کرده است.

دکتر قلابی پوست ، بعد از بیهوشی زن جوان به او تعرض کرد

به دنبال بیانات زن جوان، تحقیقات از سوی مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت شروع شد و 8 اردیبهشت متهم در مطبش دستگیر شد. بررسی ها نشان می داد دکتر منصور واقعی مدتی است بازنشسته شده است و هر چند وقت یکبار به مطبش سر می زده هست. به همین علت متهم دستگیر شده است به نام سعید توانسته با نام او بیماران را ویزیت و گاهی عمل جراحی کند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: «متهم پرونده با قرار بازداشت موقت جهت تکمیل تحقیقات و شناسایی دیگر شاکی های احتمالی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته هست. چنانچه افراد دیگری نیز از متهم شکایت دارند، جهت پیگیری به اداره شانزدهم پلیس آگاهی مراجعه کنند.»

5 اردیبهشت امسال زن جوانی به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از دکتر زیبایی‌اش شکایت کرد. 

واژه های کلیدی: اداره | ایران | اردیبهشت | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs