حاصلخیز ایران چگونه ایرانی اخبار سیاست خارجی

حاصلخیز: ایران چگونه ایرانی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اعلام خلافت داعش روی پل طبیعت! ، طنز

«بهتر است ملت هر چه سریع تر خبر های فیلم حاتمی کیا را درک کنند وگرنه احتمال دارد او شب ها در پارک نیاوران بساط برده فروشی راه بیندازد، مردان را به طور نمادین سر

اعلام خلافت داعش روی پل طبیعت! ، طنز

طنز/ اعلام خلافت داعش روی پل طبیعت!

عبارات مهم : ایران

«بهتر است ملت هر چه سریع تر خبر های فیلم حاتمی کیا را درک کنند وگرنه احتمال دارد او شب ها در پارک نیاوران بساط برده فروشی راه بیندازد، مردان را به طور نمادین سر بِبُرد و آنها هم به طور نمادین بمیرند. یا این که عوامل فیلم تک تک خودشان را به طور نمادین در سینماهای پایتخت کشور عزیزمان ایران منفجر کنند تا مردم زیاد به دیدن این فیلم بروند و زیاد بد بودن داعش را درک کنند.»

اعلام خلافت داعش روی پل طبیعت! ، طنز

به گزارش روزنامه دنیا صنعت؛«بعد از حمله داعشی های وطنی به مجموعه کورش این گروه در بوستان آب و آتش و روی پل محیط زیست اعلام خلافت کردند. این گروه محدوده طرح زوج و فرد فعلی را که از شمال به اتوبان همت، از جنوب به اتوبان بعثت، از شرق به اتوبان امام علی و از غرب به اتوبان چمران منتهی می شود را کشور حاتمی کیا اعلام کرد. بعد از بی محلی مردم و مسئولان نسبت به راضی کردن ابراهیم، گروه وابسته به او تصمیم گرفت با اسب و شمشیر حق حاتمی کیا را از مردم ظالم کشور عزیزمان ایران بستاند و ابراهیم را به جایگاه واقعی خودش برساند.

زمانی که ابراهیم داشت فیلم به وقت شام را می ساخت می خواست واقعیت داعش را به مردم نشان دهد ولی هنگامی که دید مردم هنوز شیرفهم نشده اند داعش را به پردیس کورش آورد. بهتر است ملت هر چه سریع تر خبر های فیلم حاتمی کیا را درک کنند وگرنه احتمال دارد او شب ها در پارک نیاوران بساط برده فروشی راه بیندازد، مردان را به طور نمادین سر بِبُرد و آنها هم به طور نمادین بمیرند. یا این که عوامل فیلم تک تک خودشان را به طور نمادین در سینماهای پایتخت کشور عزیزمان ایران منفجر کنند تا مردم زیاد به دیدن این فیلم بروند و زیاد بد بودن داعش را درک کنند.

«بهتر است ملت هر چه سریع تر خبر های فیلم حاتمی کیا را درک کنند وگرنه احتمال دارد او شب ها در پارک نیاوران بساط برده فروشی راه بیندازد، مردان را به طور نمادین سر

دارم تلاش می کنم یک جوری ایده حمله حاتمی کیا و عواملش را به پردیس کورش درک کنم ولی در مورد یک بخش آن موفق نمی شوم. آن هم گاز زدن یک تکه مرغ سوخاری روی پیشخوان یکی از فست فودها متعلق به مشتریان به وسیله یکی از داعشی ها و کوبیدن الباقی مرغ سوخاری روی میز! الان وظیفه آن کسی که این غذا رو سفارش داده چیست؟ پول مرغ سوخاری آن بدبخت را چه کسی حساب می کند؟»

واژه های کلیدی: ایران | اتوبان همت | مرغ سوخاری | فیلم حاتمی کیا | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs